O nas


Fryzjerstwo to nie tylko zawód. To sztuka i pasja. Poszukiwanie nowych inspiracji. To nieustanne dążenie do idealnej formy i koloru. Priorytetem naszego salonu Oscar jest zadbanie o każdego klienta z troską, oferując indywidualne podejście według potrzeb. Na drodze do zadowolenia i wymarzonego wizerunku klienta podnosimy swoje umiejętności. Czerpiemy inspirację i pasję na szkoleniach pośród mistrzów w akademii Wierzbicki i Schmidt „Ostre cięcie” oraz w największej szkole fryzjerskiej Pivot Point.


Fryzjerstwo

Nasze doświadczenie pozwala dobrać fryzurę do kształtu twarzy, cięcie do rodzaju włosów czy koloryzację do typu urody. Dla marki Oscar jakość usługi idzie w parze z jakością kosmetyków, których używamy. Postawiliśmy na 100 letnią tradycję niemieckiej firmy Alcina. Są to produkty najlepsze i najwyższej jakości o czym więcej możecie dowiedzieć się Państwo na dole strony.  

Kosmetyka twarzy i ciała

Marka Oscar specjalizuje się również w branży kosmetycznej. Wykwalifikowana kosmetyczka zadba o piękny wygląd każdej z klientek. Uczestnicząc w licznych szkoleniach i dzięki nabytej wiedzy w pełni sprosta oczekiwaniom pod względem manicure, pedicure a także licznych zabiegów upiększających. Oferta Marki Oscar jest stworzona dla osób w każdym wieku z różnymi potrzebami. Dysponujemy urządzeniami i kosmetykami najwyższej jakości a wszystko po to, aby zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Zdrowie i uroda są nieodłączną wizytówką każdej kobiety, dbajmy o nie, aby każdego dnia czuć się wyjątkowo, ponieważ piękno jest w każdej z Nas. Powinnismy zadbać o skórę, aby zawsze utrzymywać ją w dobrej kondycji.  

 


Dla marki Oscar jakość usługi idzie w parze z jakością kosmetyków, których używamy. Postawiliśmy na 100 letnią tradycję niemieckiej firmy ALCINA. Są to produkty najlepsze i najwyższej jakości o czym więcej możecie dowiedzieć się Państwo w zakładce produkty. Więcej informacji na temat produktów uzyskacie Państwo pod adresem:

www.alcina.pl
oraz
www.alcina.com